
AI-pionier waarschuwt voor versnippering
08-11-2024, Dutch Health Hub
Lorem ipsum dolor sit amet. Et obcaecati molestiae et dolorem Quis ab iusto voluptatem sed autem rerum. Hic velit ducimus qui tempore similique sit voluptates dignissimos. Et exercitationem illum nam nobis harum et corrupti dolorem.
Lorem ipsum dolor sit amet. Est nobis corporis nam inventore enim ea exercitationem suscipit ut labore cupiditate 33 ullam inventore non nihil sint ut autem unde. In dignissimos doloremque et impedit iusto eum culpa voluptatibus et laborum magni. Qui incidunt ipsa et culpa ipsa aut sunt culpa id aperiam error et perferendis voluptatibus 33 modi recusandae. Non maiores voluptas qui error doloribus ut repudiandae quod est aliquam laboriosam.
Philippe-Jan Ramondt
Dorothee van Vredenburch
Lid RvA
Floris Durville
Programma Coördinator
Antoinet van Berkel
Coördinator Media & Events
Oscar Kneppers
Lid RvA
Mirjam van Praag
Lid RvA
Marc de Jong
Lid RvA
Judith Duveen
Lid RvA
Henk de Jong
Lid RvA
Focco Vijselaar
Lid RvA
Denise de Boer
Lid RvA
Ashmita Krishna Sharma
Lid RvA
Anthony Heidweiller
Lid RvA
Anneke Sipkens
Lid RvA
Alexander Rinnooy Kan
Voorzitter RvA
Adnan Tekin
Lid RvA
Jayanti Pos
Deelnemer NDT'24
Thomas Visser
Deelnemer NDT’24
Tamo Meijer
Deelnemer NDT’24
Sophie Groenewegen
Deelnemer NDT’24
Ruben Dieleman
Deelnemer NDT’24
Philippe-Jan Ramondt
Deelnemer NDT’24
Noraly van Tinteren
Deelnemer NDT’24
Lisoula Feenstra
Deelnemer NDT’24
Lisa Strijbosch
Deelnemer NDT’24
Khalid el Haji
Deelnemer NDT’24
Jelmer Becker
Deelnemer NDT’24
Joost Laan
Deelnemer NDT’24
Jip Westerhof
Deelnemer NDT’24
Isa van Tuyll van Serooskerken
Deelnemer NDT’24
Ipo Kok
Deelnemer NDT’24
Floris Durville
Deelnemer NDT’24
Elisabeth van Berckel
Deelnemer NDT’24
Antoinet van Berkel
Deelnemer NDT’24
Anneke Marien
Deelnemer NDT’24
Magalie van Exel
Deelnemer NDT’24
Bernice Franssen
Projectleider Zichtbaarheid
Saskia Selen
Directeur/bestuurder
Jonne Mostert
Bestuurslid
Koen Böhm
Hoofd Programma & Impact
Jeroen Brouwers
Bestuurslid
Gabriël van Rosmalen
Bestuurslid
Bastiaan van der Wulp
Penningmeester
Voorbeeld 1
Voorbeeld 2
Voorbeeld 3
Voorbeeld 4
08-11-2024, Dutch Health Hub
Over teveel spullen en de oplossing
Impressie van pilot Ontspuldag
NDT'23 achter de schermen
Doe mee! Wervingscampagne gestart
Bij gemeente A’dam over oplossing NDT’15
Bernice (NDT'23) met opiniestuk in de Volkskrant
Saskia en Louise (NDT'22) in gesprek met Rechtencircuit.nl
Voor deelname aan de DenkTank moet je fulltime beschikbaar zijn. In het verleden hebben PhD’ers onbetaald verlof opgenomen of de start van hun PhD traject met 4 maanden uitgesteld. Vaak ging dit in goed overleg met hun promotor. Meer informatie? We brengen je graag in contact met DenkTankers uit eerdere jaren die dit gedaan hebben.
Deelname aan de DenkTank is een fulltime bezigheid van veertig uur per week. Op werkdagen werk je ongeveer van 9.00 tot 17.30 uur. In het weekend ben je vrij. Elk jaar zijn er deelnemers die er graag extra tijd insteken, het enthousiasme is groot. Dit is geen verplichting. Vooral richting de grote evenementen, zoals het Expertforum in oktober en de Oplossingslancering in december, worden er vaak meer uren gemaakt.
De bevindingen van de Nationale DenkTank zijn in principe het intellectueel eigendom van ‘Stichting de Nationale DenkTank’. De Stichting moedigt het echter aan dat de bevindingen gebruikt worden in andere contexten. Hiervoor kan dan het eindrapport van de DenkTank geciteerd worden. Het is dus niet mogelijk om individueel intellectueel eigendom te claimen als deelnemer, ook omdat de resultaten eigenlijk altijd tot stand komen door intensieve samenwerking. In praktijk zetten deelnemers vaak de bevindingen in verschillende nieuwe contexten in, omdat ze een soort ambassadeurs worden van de resultaten en ontwikkelde oplossingen. Bevindingen en de methodes gebruikt tijdens de DenkTank kunnen bijvoorbeeld als inspiratie worden gebruikt voor verder onderzoek.
In de vrijblijvende implementatiefase mag je jouw oplossing doorontwikkelen. De DenkTank ondersteunt je daar actief bij, net als bij de zoektocht naar financiering. Ook zijn er terugkomdagen en netwerkevents. Als je niet verdergaat met je oplossing, kun je na de DenkTank een beroep blijven doen op het netwerk van partners om een betekenisvolle vervolgstap te maken – in je carrière of op persoonlijk vlak. En: na de DenkTank blijf je onderdeel van het alumninetwerk. Met jouw DenkTank-ervaring kun je de volgende DenkTank-generatie supporten, bijvoorbeeld door te helpen bij de werving en selectie, mee te doen aan Mini DenkTanks of aan de slag te gaan als buddy of implementatiementor.
Dit is geen probleem. Tijdens de Zomerschool en de Analysefase duik je volop in het thema. Sommige deelnemers zullen al meer kennis van het thema hebben dankzij hun studie, wat ruimte geeft voor verdieping en verbreding.